HomeResultsAboutServicesPhotosPricingConsultingContact

::   2013 Florida Relays -- Live Results   ::





Print


         

 Delta Timing Group - Contractor License         4/6/2013 - 7:36 PM
            2013 Florida Relays - 4/4/2013 to 4/6/2013             
               University of Florida: Gainesville,Fl               
 
Event 92  Girls 3200 Meter Run High School
===================================================================
 Relays Record: Wendy Neely (Lake Braddock) 10:27.76 - 1986        
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
Finals                                                             
  1 Annie Kelly               12 Milton                10:45.11   1
  2 Nikita Shah               12 Wiregrass Ranch       10:48.10   1
  3 Katy G Solis              12 Estero                10:55.17   1
  4 Amanda Rickert            12 Charter               11:02.68   1
  5 Alexa Cruz                09 St. Thomas Aquinas    11:07.69   1
  6 Bryce Seymour             12 Hagerty               11:10.35   1
  7 Brittney Olinger          11 Oak Hall              11:12.96   1
  8 Elizabeth Dawson          11 Daniel                11:18.28   1
  9 Sarah Candiano            10 Evangelical           11:20.25   1
 10 Claudia Cancello          12 Mitchell              11:20.54   1
 11 Adair Lyden               09 Lake Nona             11:21.92   1
 12 Peyton Thomas             12 Roswell               11:25.37   1
 13 Lauren Perry               8 Oak Hall              11:32.71   1
 14 Claire Synder             11 Holy Names            11:33.92   1
 15 Eden Meyer                11 Providence            11:34.00   1
 16 Emily Nix                 09 Winter Park           11:34.39   2
 17 Kaley Schmick             10 Cypress Creek         11:37.74   1
 18 Brianna Rischar              St. Thomas Aquinas    11:38.24   1
 19 Lindsay Tomaini           09 Community Sc          11:39.91   2
 20 Elizabeth Mulford         10 Vanguard (Ocala)      11:40.79   1
 21 Autumn Bartlett           10 University (O)        11:41.22   2
 22 Isabella Poole            11 Ponte Vedra           11:42.30   2
 23 Bethany Jenkins           11 Estero                11:42.79   1
 24 Courtney Czerniak         11 North Gwinnett        11:45.23   2
 25 Hannah Klopf              12 Naples                11:46.28   2
 26 Brenna Johnson            11 Hagerty               11:47.29   2
 27 Ashley Heitling           12 Mount Dora            11:49.01   1
 28 Ashley Carpenter          11 Ponte Vedra           11:50.88   2
 29 Jade Fungquee             11 Monarch               11:51.46   2
 30 Saphara Harrell           12 Clearwater C          11:56.21   2
 31 Molly Price               12 Lourdes               11:57.98   2
 32 Maggie Parrish            09 Chamberlain           12:00.67   3
 33 Mallory Towe                 Ft. Myers High S      12:01.51   2
 34 So Young Oh               12 Wakefield             12:02.51   2
 35 Morgan Morris             11 Winter Park           12:04.15   2
 36 Samantha Davis            11 Gulf Coast            12:06.11   2
 37 Amber Philpott            09 Springstead           12:06.83   3
 38 Sarah Carrion             11 Lake Mary             12:07.78   3
 39 Claire Farnsworth         09 Lecanto               12:11.11   2
 40 Michelle Wolff            11 DeLand                12:18.20   2
 41 briana pollock            10 Everglades            12:24.72   2
 42 Sarah Phinney             09 Starr's Mill          12:27.64   3
 43 Tristin Miliken           11 Key West              12:29.21   3
 44 Emily Sims                10 Starr's Mill          12:29.53   3
 45 Rachel Stockton           10 Lake Highland Prep    12:30.01   3
 46 sidney guenther           10 North Port            12:30.13   3
 47 Chelsea Manning           12 Cypress Lake          12:30.26   2
 48 Josie Gray                10 Seabreeze             12:31.99   3
 49 Taelor Davis              09 Vanguard (Ocala)      12:38.10   3
 50 Lauren Garcia             09 Lourdes               12:39.68   3
 51 Julia Roedding            12 Cypress Lake          12:43.50   3
 52 Sarah Northup             12 Tavares               12:45.42   2
 53 Aylena Carlson            10 Gainesville           12:50.26   3
 54 Kelsey Orr                12 Clearwater C          12:51.81   3
 55 Catherine Richardson      09 Key West              12:54.51   3
 56 Alexandra Morrisson       10 DeLand                12:54.97   3
 57 Maggie Rice               09 Newberry              12:58.35   3
 58 Katelin Killman           10 Lexington             12:59.10   1
 59 Nicole Demeter            10 Lake Mary             13:04.96   3
 60 Shelby Chatfield          11 Newberry              13:06.60   3
 61 Mackenzie Mayer           10 Chamberlain           13:08.76   3
 62 Nicole Clark              09 Cardinal Gibbons      13:13.22   3
 63 Jill Ortner               09 University (O)        13:21.20   3
 64 Lenae Ryan                09 Gainesville           13:24.28   3
 65 Kristina Tedesco          10 Freedom (Tampa)       13:31.00   3
 66 Laksmi Aroyo               7 P. K. Yonge           13:33.89   3
 67 Delaney Fuhrmeister       11 Freedom (Tampa)       13:46.98   3
 68 Caroline Perry             8 P. K. Yonge           14:29.60   3
 -- Alexandra Miller          09 West Orange                DNS   3
 -- Jayden Davil-McClary      10 West Orange                DNS   2
 -- Colleen Openshaw          10 Creekside                  DNS   2
 -- Sarah Day                 12 West Shore                 DNS   1
 -- Caline McCarthy              Ft. Myers High S           DNS   3
 -- Jenna Flemons             09 Cardinal Gibbons           DNS   3
 -- Olivia Pigg                  Fletcher High Sc           DNS   2
 -- Christine Infantolino     11 Celebration                DNS   2
 -- Claudia Cancello             Port Richey high           DNS   2
 -- Sydni Ogilvie             11 Lemon Bay                  DNS   3
 -- Margaret Vieta            11 Lemon Bay                  DNS   3
 -- Carloline Barlow          11 Gulf Coast                 DNS   1
 -- Olivia Piatkowski         10 Olympia                    DNS   2
 -- Riley Burr                09 Milton                     DNS   2
 -- Lianna Farnesi            10 Doral Academy              DNS   2
 -- Melanie Vilalobos         11 Doral Academy              DNS   3
 -- Kaitlin Rocker            09 Creekside                  DNS   2
 -- Kuersten Gallivan         11 First Academ               DNS   2
 -- Eliza Dekker              10 Durham Academy             DNS   1